Сучасні утеплювачі для стін Серед сучасних теплоізоляційних матеріалів є і такі, які не користуються великим попитом, але при цьому є унікальними і ефективними матеріалами.

Якщо ви вирішили побудувати також в будинку піч, щоб забезпечити тепло зимовими місяцями, то його можна пристосувати і для приготування барбекю.

Тоді при кладці стін порядовки барбекю дозволять точно контролювати розташування рядів по горизонталі і по висоті кладки.

А стінові утеплювачі ділять на три види. Перший – це пластмигран. Матеріал, створений за новітніми технологіями та застосовується саме в житловому будівництві. Пластмигран проводиться з дрібних частинок мінеральної вати, змішаних з полістирольної пилом. Суміш запечатують у металевий модуль і продувають гарячим пором під тиском. Пластмигран не містить хімічних добавок. Цей матеріал стійкий до займання, водостійкий і зручний у монтажі.

Сучасні утеплювачі для стін
Другий вид - це піноскло. Піноскло створюють з скла, яке при певній обробці перетворюється в пінисту скляну масу з комірчастою структурою. Цей матеріал володіє відмінною теплопровідністю і здатний забезпечити звукоізоляцію. Переваги піноскла полягають у його негорючих властивості, водонепроникності та стійкості до впливу хімічних речовин. Піноскло не дає усадки при монтажі і володіє хорошою щільністю. Він протистоїть розвитку грибків і бактерій. Однак, технологія виробництва піноскла кілька складна і дорога.

Наступний матеріал для теплоізоляції – рідка кераміка. Вона, як і звичайна, виготовляється з глини з додаванням акрилових полімерів, каучуку і неорганічних добавок. Наноситься рідка кераміка, як і будь-яка фарба. Керамопокрытие можна застосовувати на всіх поверхнях, воно довговічне, еластичне і володіє антикорозійними властивостями. Рідку кераміку успішно застосовують в якості гідроізоляції.