Виготовлення каналізації Каналізацію цілком можна виконати своїми руками. При цьому робота буде зроблена точно і акуратно. Для того, щоб виконати таку роботу, потрібно знати, як влаштована система каналізації в принципі.

Після невеликих ремонтних робіт gup-felix.ru просто необхідна, її можна замовити. Всі сантехнічні пристрої в будинку забезпечені каналізаційними трубами, що з'єднують їх з вертикальної трубою – стояком. Все, наявні в будинку, стояки з'єднуються з колектором, який також представляє собою трубу. А вже колектор з'єднується зі скидної трубою, яка в каналізаційному колодязі монтується з каналізаційної магістраллю.

З'єднуються каналізаційні труби між собою просто і надійно. Один з кінців кожної труби має розширення, яке встановлюється тонким кінцем наступна труба і так далі.

Труби в каналізаційній системі можуть мати різні діаметри, від них можуть відходити відгалуження, трубопровід може згинатися і повертати. Щоб все це можна було виконати на ділі, є різні з'єднувальні деталі, звані фурнітурою. Це фітинги різних конструкцій, коліна, трійники і багато іншого.

Перед тим, як приступити до виготовлення каналізації, доведеться розібрати стару. Якщо вона є. Демонтаж проводиться в наступному порядку: починається розбирання системи з найдальших сантехнічних пристроїв, знімаються сифони, розбираються трубопроводи до входу в стояк.

Очищається розширення труби, у який буде вставлятися труба нової каналізації. Горловину труби, щоб уникнути поширення неприємного запаху краще заткнути ганчіркою.

Спочатку вся система нової каналізації збирається без прокладок. При необхідності виконується припасування розмірів труб за місцем, а також розмітка місць кріплення труб до стіни, докуповуються деталі фурнітури по необхідності.

Після цього можна приступати до цієї збірки каналізації. Збірка ведеться від місця врізки. Всі місця з'єднань промащуються герметиком.

При демонтажі старої сантехніки можна наочно побачити стан її сифонів. Якщо буде встановлено нові сантехнічні пристрої, то і сифони краще придбати теж нові.

Виготовлення каналізації
При монтажі трубопроводу каналізації виконується його ухил в бік стоку. Це досягається установкою кожного наступного кріплення труб на 15 мм вище попереднього.

Не варто користуватися безпосередньо після монтажу нової каналізацією. Потрібно почекати близько трьох годин для того, щоб герметик добре з'єднався з змонтованими поверхнями.