Дачний будиночок погляд по-новому Дачні будиночки, не призначені під постійне житло, будують з різноманітних матеріалів з любов'ю, виливаючи море художнього смаку. Іноді вони стають постійним домом з великої літери.

На що виходить фантазія.

Під час будівництва, у сільському господарстві, дорожньому будівництві, в навантажувальних і землерийних роботах широко застосовується екскаватор www.amk-spb.ru, який оснащений як сучасної технології управління, так і різним навісним обладнанням. Без нього не будуватися жоден будинок.

Непостійну споруду можна звести на будь-яких грунтах і ландшафті. Звичайно, з початку все намалювати, розміри в площині і по фасадах. Розмітити на землі периметр будиночка, основні опорні кути. Визначити з чого будуть фундаментні стовпи: цегляні, бетонні блоки, бетонні палі.

Дачний будиночок погляд по-новому
У нашому випадку будиночок стоїть на легкій височини, і низ статі буде відстояти приблизно на один метр від землі. Зупинилися на пальовому фундаменті, завели конструкцію, по периметру поклали несучі балки. Основа під підлогу з товстої дерев'яної дошки.

Скелет верхньої частини: кутові стовпи, верхні балки під дах можуть бути дерев'яними і металевими. Стіни планується зробити з плетеного вербового прута, дві панелі скріплені між собою. В середину утеплювач, загорнутий в гідроізоляційну і кольорову декоративну плівку.

Обрамлення вікон і дверей декорована гнутим ивовым прутом. Панелі кріпляться до поздовжніх конструкцій по периметру будиночка. Частина полегшеної покрівлі можна зробити відкидний, типу люк. Нижня основа задекорувати бутовим каменем штучним або натуральним. Зовнішній вигляд споруди нагадує сюжет з казки і куточок втраченого світу.