Декоративний камінь і деякі його різновиди Як відомо, різні види каменю у всі часи ставилися до категорії найбільш міцних і максимально надійних матеріалів, що ідеально підходять як безпосередньо для самого будівництва, так і для зовнішнього та внутрішнього облаштування будівель.

Правда, зараз, завдяки появі сучасних технологій, цього досить важкого будматеріалів на зміну почав поступово приходити його набагато більш легкий рукотворний аналог, який за своїм зовнішнім показникам практично не відрізнити від свого істинно натурального «побратима».

Найбільш поширені види декоративного каменю

Зараз на ринках пропонується надзвичайно широкий асортимент самих різних видів даного декоративного матеріалу. При цьому, абсолютно всі існуючі різновиди штучного каменю, природно, зазвичай дуже серйозно розрізняються за своїм основним експлуатаційним характеристикам, залежно від типу використовуваної основи.

На даний момент, найбільш широким розповсюдженням в даному плані, користуються вироби, в якості підстави у яких виступає:
- Бетон;
- Гіпс;
- Керамограніт;
- Конгломерат.

Декоративний камінь, вироблений на основі бетону

Подібна різновид штучного каменю, виготовлена на базовій бетонній основі, як правило, включає в себе такі складові, як пісок, цемент, особливі фарбувальні пігменти, а також ряд спеціальних наповнювачів і пластифікаторів. Такого типу штучний камінь зараз користується самим широким поширенням, так як може застосовуватися на будь-яких типах поверхонь.

Штучний камінь на основі керамогранітної

Декоративний камінь і деякі його різновиди
Такого роду декоративний камінь сьогодні, повністю виправдано відноситься до категорії найбільш високоміцних будматеріалів. У його безпосередній склад зазвичай входять такі компоненти, як польовий шпат, ряд особливих різновидів глини і різного виду фарбувальні пігменти. Використовується такого роду камінь, як правило, частіше всього в якості матеріалу для створення підлогових покриттів, стільниць, підвіконь і раковин, і набагато рідше – для облицювання поверхонь стін.

Вироби на основі гіпсу

Виробництво такого каменя зазвичай здійснюється з допомогою таких складових, як гіпсовий порошок, вода, спеціалізовані поверхнево-активні добавки і особливого виду фарбувальні присадки. Основна відмінна риса такого матеріалу – це, природно, його порівняно мала маса, завдяки якій він цілком може застосовуватися навіть при облагороджуванні досить тонких перегородок. Єдиний недолік у нього – це надзвичайно низький рівень вологостійкості.

Камінь, вироблений на основі з кангломерата

Даного виду камінь, як правило, провадиться з особливою суміші спеціальних поліефірних смол з гранітної і мармурової крихтою. Від всіх інших своїх «побратимів» такий камінь дуже вигідно відрізняється особливою простотою безпосередньо в плані догляду та надзвичайно широким різноманіттям різних колірних рішень.