Види шпаклівок Всім відомо для чого потрібна шпаклівка і всі знають, що різновид її дуже велика. Велика різноманітність шпаклівок заганяє у глухий кут і професійних будівельників.

Необхідно знати основну інформацію про шпаклівці та її кваліфікації.

Шпаклівка схожа на пастоподібну суміш, її використовують для оздоблення стін. Вона призначена для вирівнювання поверхні стін.

Види шпаклівок

Шпаклівка може бути повністю сухий, реалізується в пакетах, з певною вагою. Такого виду шпаклівка трохи дешевше, ніж в готовому вигляді і поступається за параметрами готової шпаклівки.

Шпаклівка яка продається в готовому вигляді має велику перевагу, вона вже розлучена в правильній пропорції і людині не потрібно морочаться з приводу того, як її розвести.

Види шпаклівок
Види шпаклівок

Універсальна шпаклівка

Такі шпаклівки продаються як в сухому, так і в розведеному вигляді. Застосовують її для закладення дрібних тріщин або для вирівнювання стін, завдяки такій шпаклівці готують стіни для фарбування чи наклеювання шпалер. При дрібному ремонті універсальна шпаклівка стане не замінною.

Фінішна шпаклівка

У цьому випадки назва говорить сама за себе. Застосовують її для фінішної обробки поверхні. Фінішну шпаклівку застосовують лише тоді, коли нерівності поверхні складають не більше ніж 3 мм Реалізується найчастіше в сухому вигляді на гіпсовій основі. Вона наноситься на добре очищену поверхню.

Стартова шпаклівка

Види шпаклівок
Склад такої шпаклівки складається з гіпсу та вапна. Така шпаклівка застосовується для закладення великих вад на стіні. Товщина такої шпаклівки не повинна перевищувати 1,5 див. Перед нанесенням такий шпаклівки необхідно обробити поверхню грунтом. Фахівці рекомендують брати ґрунтовку тієї ж фірми, що і шпаклівку. Якщо будуть різні виробники, шпаклівка може погано триматися.

Фасадна шпаклівка

Такий вид застосовується для вирівнювання зовнішніх і внутрішніх поверхонь, які зроблені з цегли. Штукатурка володіє великою міцністю і пластичністю. Перед нанесенням такий шпаклівки варто якісно підготувати поверхню, відчистити від бруду і пилу.

Епоксидна шпаклівка

Цікавий вид шпаклівки завдяки такому виду ви не тільки зможете закрити тріщини і вирівняти поверхню, але і з'єднати два матеріали між собою. Завдяки такій шпаклівці можна з'єднати між собою дерево і скло або камінь і скло. При виборі шпаклівки чітко визначити, для яких робіт вона вам потрібна.