Шпаклівка на цементній основі Profit Акватика Шпаклівка виготовлена на основі білого цементу високої якості і дрібнодисперсного інертного наповнювача. Крім того, до складу «Аквати-ки» включені високоактивні добавки, що забезпечують матеріалу високу адгезію і еластичність.

При замішуванні виходить густий, зручний в нанесенні розчин з хорошою життєздатністю. Висохлий шар міцний, стійкий до деформацій і має тривалий термін служби.

Матеріал водо - і морозостійкий і придатний для зовнішнього застосування. Виробники особливо рекомендують Profit «Акватика» для приміщень з постійно високою вологістю - душових і ванних кімнат.

Склад екологічно безпечний, паропроникаючий і сприяє підтримці комфортного мікроклімату в приміщенні.

На міцне, тверде підставу, очищене від речовин, послаблюють адгезію. Вибоїни глибиною більше 3 мм закладають заздалегідь. Гладкі і щільні підкладки рекомендують обробити проникаючої грунтовкою типу «Ливна-27»; негрунто-ванні - обов'язково зволожити.

Працюють сталевим шпателем шириною до 30 см при частковому вирівнюванні і до 80 см - при повному. Мазки накладають перпендикулярно один одному, надлишки шпаклівки знімають і використовують знову.

Товщина шару, що наноситься за один раз, не повинна перевищувати 3 мм До наступного шару, точно так само, як і до шліфуванні, приступають тільки після повного висихання матеріалу. При роботі на вулиці поверхню потрібно оберігати від пересихання, дощу і негативної температури протягом 2-3 діб.

Шпаклівку легко наносити і розрівнювати. Вона підходить для фінішної підготовки внутрішніх і зовнішніх стін під обробку. Виробник особливо рекомендує Profit «Акватику» для приміщень з підвищеною вологістю.

Хочете придбати www.neg.ru? Тоді агентство нерухомості "Негоціант" це відмінний варіант підібрати підходящий варіант за низькою ціною.