Піноплекс відмінне рішення для утеплення стін У наші дні, досить велике число господарів власних будинків, через досить стрімкого зростання цін на енергоносії, почали досить серйозно замислюватися про збільшення у них рівня енергоефективності.

Найбільш доступним і простим рішенням у подібній ситуації, сьогодні, звичайно ж, вважається утеплення стін з допомогою такого порівняльного нового типу ізоляції, як піноплекс, який здатний не тільки істотно покращувати теплоізоляційні показники у поверхонь, але і певною мірою захищати їх від різного роду пошкоджень і деформацій.

Підготовчі заходи перед застосуванням піноплекс

Перш за все, на даній стадії, необхідно провести досить ретельне обстеження всієї робочої поверхні, зазначаючи, при цьому всі присутні на ній пошкодження. Також на цьому етапі потрібно обов'язково переконатися в повній рівності всіх поверхонь, перепади по рівню площині, у разі застосування такого утеплювача, ні в якому випадку не повинні перевищувати 50 мм.

Найбільш важливі моменти при роботі з піноплекс

Піноплекс відмінне рішення для утеплення стін
В саму першу чергу, при утепленні стін за допомогою піноплекс, всі робочі поверхні обов'язково піддаються максимально якісному грунтуванню, для чого цілком можна застосовувати різні види грунтовок розчинів глибокого проникнення. Одночасно з цим, щоб уникнути виникнення при монтажі піноплекс різних відхилень, на абсолютно всіх площинах утеплюваної поверхні також потрібно буде встановити спеціальні маяки, які, як правило, виконуються у вигляді акуратно натягнутого на певній відстані від стіни відбивочного шнура.

Що стосується безпосередньо самої клейкої суміші, то до її підготовці необхідно підходити з особливо високою відповідальністю, адже здебільшого саме від якості і характеристик даного розчину буде дуже серйозно залежати міцність зчеплення піноплекс зі стінами.

Піноплекс відмінне рішення для утеплення стін
Найчастіше, при роботі з подібним матеріалом, застосовуються спеціальні порошкоподібні речовини, що клеять, які після розведення водою перетворюються в однорідну пастоподібну масу. Наноситься клеюча суміш на лист піноплекс зазвичай з допомогою особливої гребінки і рівномірно розподіляється по абсолютно всій його поверхні.

Для досягнення найбільш високої якості з'єднання, погоду для роботи з піноплекс рекомендується підбирати досить суху і бажано безвітряну. Крім того, у випадку необхідності укладання другого ряду ізоляційного матеріалу, плити піноплекс рекомендується приклеювати з деяким зміщенням, що буде сприяти створенню набагато більш якісної і надійної зв'язки.