Переваги газоблоків globalw.ru на відміну від інших будівельних матеріалів, мають досить вагомими перевагами. Цей міцний стіновий камінь характеризується малим коефіцієнтом теплопровідності, що дає можливість зменшити товщину стіни до 30 див.

Таким чином, вибираючи для будівництва газоблоки, можна істотно заощадити на купівлі витратних матеріалів.

Наявність у блоках газобетону пористої структури сприяє збереженню в приміщенні комфортної температури в будь-який час року. Крім цього, природна самовентиляция газоблоку перешкоджає застою повітря всередині будинку. Спеціальна технологія кладки стінового каменю повністю виключає тепловтрати між швами. Для монтажу підвісних використовується будівельна globalw.ru товщина укладання якої становить близько 2-3 мм. Виходячи з цих характеристик, купити газоблоки для зведення стін вкрай вигідно.

Монтаж та особливості газоблоків

Газобетонні блоки користуються величезною популярністю, так як є по багатьом параметрам достатньо зручним будівельним матеріалом. Вони легко піддаються фрезеруванню, їх без проблем можна свердлити й розпилювати на частини. Також з газоблоків можливо створювати різні фігури і складні геометричні форми, що дозволяє використовувати їх при монтажі нестандартних стінових конструкцій.

Газоблоки виготовляються за особливою технологією, яка складається з чітких послідовних операцій, завдяки чому матеріал виходить з ідеально рівними сторонами і гранями. Ця обставина істотно спрощує процес кладки, так як не потрібно витрачати зайвий час на вирівнювання рядів і підгонку каменів.

Переваги газоблоків
Переваги газоблоків

Таким чином, можна виділити основні переваги газоблоків:

 • економія на будівельних матеріалах;

 • простота і висока швидкість монтажу;

 • відмінні фізико-механічні властивості;

 • безпека і екологічність.
 • При використанні газоблоків, економія спостерігається вже на початкових етапах будівництва. Цьому сприяє легкий вага стінового каменю – стіни з блоків газобетону не потребують ґрунтовного фундаменту. Швидкі терміни монтажу і мінімальне використання клейового розчину також дозволяють скоротити бюджет на будівельні роботи. Газоблоки необхідно укладати в точності з дотриманням нормативів технологічного процесу, який передбачає проведення підготовчих заходів, використання армованої сітки і нівелювання кутів.

  Виробництво газоблоків

  Для промислового виготовлення стінових каменів з газобетону використовуються такі компоненти, як цемент, пісок, очищена від домішок і бруду вода, вапно та газоутворювач, в ролі якого виступає алюмінієва пудра. Крім цього, до складу газобетону входять спеціальні речовини – прискорювачі твердіння.

  Переваги газоблоків
  Переваги газоблоків

  Виробництво газобетону допускається як за допомогою автоматичного устаткування, так і вручну. Однак в останньому випадку можуть бути порушені теплоізоляційні характеристики матеріалу, а також допущені похибки у збереженні правильної геометричної форми.

  Отримана шляхом змішування вихідних компонентів суміш заливається в спеціальні формувальні ємності, в яких відбувається природний процес газоутворення. Надлишки отверділого матеріалу зрізаються, щоб отримати чіткі розміри і ідеальну геометрію. Сирі блоки витримують у формах близько восьми годин, а потім їх сушать не менше двох діб на піддонах.

  Технічні характеристики

  Дотримання технології виробництва дозволяє отримати на виході досить міцний, але в той же час легкий будівельний матеріал. Якщо ви хотитекупить газоблоки для зведення несучих стін або перегородок – це розумне рішення. Стінові камені з газобетону відрізняються високою несучою здатністю, і не поступаються за цим параметрам іншим сучасним будівельним матеріалам. Наприклад, блоки марки В2,0 і В2,5 здатні витримувати досить сильні вертикальні навантаження (за умови правильного розташування деформаційних швів).