Як замінити водостічні труби Цей елемент, покрівля, найбільше схильний злив, мокрого снігу та багатьом іншим зовнішніх атмосферних впливів. Бажаючи захистити її від передчасного руйнування та корозії, заздалегідь подбайте про монтажі водостоку.

Тоді водні потоки будуть стікати не по стінах, а в дренажну систему або на землю по жолобах. Так що ж таке водостічні труби, спробуємо відповісти на це питання.

Ті якісні елементи, які встановлюються згідно з технічними вимогами на покрівлі, і служить для захисту будівель від негативних зовнішніх впливів, називаються водостічна система.

На сайті 96balkonov.ru можна замовити скління балкона пластиком, якщо така задача стоїть перед вами. Встановити труби для водостоку завжди можна за допомогою професіоналів. Радимо вам до них звернутися, відразу ж після того, як прочитаєте статтю на електронних сторінках.

Що входить в комплект

Як замінити водостічні труби
За допомогою водостічних труб здійснюється водовідведення з покрівельних матеріалів, встановлених з зовнішньої сторони будівель. Вода збирається в одну ємність. Сама ж водостічна система складається з таких деталей:
Захисна сітка (решітка – пиловловлювач)
Воронки для водозбору
Коліно
Трійники
Невелике кільце з штирем – хомут
Желобная заглушка
Силова конструкція
Власники (кронштейн)
Допоміжні декоративні елементи
Водостічна і зливна труби і так далі.
Монтаж

Водостічна система відводить дощову воду з громадських, житлових, промислових і багатьох інших будівель через ті труби діаметр, яких зазвичай дорівнює 140 - 160 міліметрів. Монтувати їх не важко, на відстані 2,1 метра одна від одної.

Для цього спочатку потрібно встановити тримачі для жолоби, розділивши їх на однакові відрізки. Далі пронумерувати, починаючи від низу і до верху. Кріпити желобные пристрої найкраще, використовуючи брус, спеціальні гвинти з плоскими головками під ухилом.

Натягніть шнур між усіма власниками, так щоб він не торкався цих конструкцій. Після вставте патрубок, завівши один з країв під ринву. Фланець загніть. Зміцните його саме резами.

Поставте заглушки. Вставте жолоб. З'єднайте всі залишилися у вас елементи. Створіть перехід до стінки за допомогою кутового коліна. Запам'ятайте, що зливний пристрій має бути розташоване приблизно в 5 сантиметрах від відмостки будівлі!