Силові роз'єми PratiKa Є чимало ситуацій, коли неприйнятно або не рекомендується застосовувати побутові вилки і розетки, а також кімнатні подовжувачі. Наприклад, на будівництві будь-якого масштабу, від заміського котеджу ідо промислових підприємств, що застосовують електроінструменти, і користуватися побутовими електроустановочними виробами та подовжувачами там просто небезпечно.

Вони не витримають ні механічних навантажень, ні навіть маленького дощику.

Є КОНТАКТ

Для таких випадків компанія Schneider Electric пропонує силові роз'єми (їх ще називають промисловими) гами PratiKa, що випускаються під маркою Merlin Gerin на італійському заводі. Роз'єми являють собою кабельну вилку і одну з трьох розеток: кабельну, настінну або для прихованої проводки.

За допомогою першого варіанту подовжують лінію живлення www.postroil.com, верстатів, нагрівачів або навіть цілих будинків, коли вони підключені до стоїть віддалік генератора. До речі, інструменти, зварювальні апарати і подібна техніка продаються, як правило, без вилки, і є сенс оснащувати їх роз'ємами Р rati Ка з самого початку експлуатації.

Силові роз'єми PratiKa
Друга модифікація — це аналог побутової розетки для відкритої проводки,тільки «дивиться» вона вниз. Третій тип, всупереч його назві, зазвичай застосовують не для підключення до кабелів, захованим в стіну, а для установки в розподільний шафка. Зокрема, в серії щитків Kaedra торгової марки Merlin Gerin в ряді моделей передбачено розміщення таких розеток.

Виробник пропонує роз'єми Р rati Ка на всі випадки життя — однофазні і трифазні (для 4 - та 5-провідної мережі), на номінальні струми 16, 32, 63 і 125 А, зі ступенем пиловологозахисту IP44 і IP67. Цифри в останньому індексі означають, що продукт повністю захищений від проникнення пилу і навіть допускає занурення у воду на деякий час.

НЕ ВТРАЧАЮЧИ НІ СЕКУНДИ

Силові роз'єми PratiKa
Основна особливість роз'ємів PratiKa — быстроза-жимное з'єднання. Воно позбавляє від періодичного підтягування гвинтів і зменшує чутливість до вібрацій і ударів. Поверхня контакту залишається постійною протягом усього терміну служби, зведений до мінімуму ризик обриву або ослаблення www.postroil.com з-за перезатягивания гвинтовий клеми.

На підключення кабелю йде кілька секунд. Не треба його зачищати, не потрібні ніякі інструменти. Досить кожну жилу в ізоляції завести в свою клему і, натиснувши на неї, заклацнути. Мідні контакти-ножі надрізають ізолюючий шар, щільно притискаючись до мідного проводу (зайве говорити, що не буде якісного та тривалого контакту з алюмінієм). Щоб не втрачати час на роздуми, куди яка жила повинна йти, важелі затискачів промарковані різними кольорами.

Силові роз'єми PratiKa
Оскільки інструменти і верстати зазвичай живиться гнучким кабелем (з безліччю дротів в кожній жилі), то саме на них і розраховані швидкозажимні клеми. У них є обмеження по струму, тому їх застосовують в роз'ємах на 16 і 32 А (у 90% випадків використовують ці номінали і лише в 10 — 63 - і 125-амперні моделі, в яких затискачі гвинтові).

Не обійдені увагою і любителі традиційних рішень, які віддають перевагу останній спосіб приєднання www.postroil.com. В асортименті компанії є варіанти 16 - і 32-амперних роз'ємів з гвинтовими клемами. Конструктори постаралися зробити ці вироби зручними для монтажу. Головки всіх гвинтів зорієнтовані в одну сторону — немає необхідності повертати роз'єм при підключенні дроти. Гвинти невыпадающие, затягувати їх можна як хрестовій, так і шлицевой викруткою.

ВАЖЛИВІ ДЕТАЛІ

Силові роз'єми PratiKa
У конструкції PratiKa продумана, здавалося б, кожна дрібниця. Корпуси кабельних вилок і розеток розбирають, натиснувши кінчиком www.postroil.com на фіксатор (споживачеві постачають їх зібраними, але незафіксованими — перший раз і викрутка не знадобиться). Вилку з розеткою з'єднують «намертво» (вона ніколи не випаде), повернувши зовнішнє кільце на чверть обороту до клацання.

Всі розетки обладнані кришками, які закривають електричні контакти, причому в кабельних розеток з IP44 вони з виступаючим важелем, завдяки якому однією рукою зручно утримувати її і відкривати кришку, натиснувши на важіль великим пальцем. На обох частинах кабельного роз'єму є «вушка», щоб підвішувати його і прибирати з-під ніг. За кольором вироби відразу видно, на яку мережу воно розраховане: сині — однофазні, червоні — трифазні.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ

Гаму роз'ємів PratiKa доповнюють пластикові розподільні щитки Kaedra зі ступенем пылевла-гозащиты IP65. В них можна встановлювати модульні автоматичні вимикачі і ПЗВ разом з силовими роз'ємами. Ці два види продукції Schneider Electric, виконані в єдиному дизайні, призначені для спільного існування там, де організовують тимчасові мережі і користуються переносними електроінструментами або іншими споживачами.

Якщо вам потрібно logicstudio.ru звертайтеся в компанію LogicStudio