Гранітна штукатурка Існують різноманітні облицювальні матеріали, які викликають певні почуття як при погляді на них, так і під час дотику. Особливо це легко помітити, коли дотрагиваешься до настінної декоративної штукатурки.

Склад гранітної штукатурки

Склад декоративної штукатурки нічим не відрізняється від звичайної опоряджувальної суміші, крім того, що в неї додають подрібнені гранітні камінчики дрібного помелу. Замість граніту можна використовувати мармур чи кварц. Дуже важливо, щоб всі зерна гранітної крихти мали однакові пропорції, що дозволить створити однорідне покриття. Щоб поверхня оштукатуреної стіни володіла гладкістю, то крихту потрібно просіяти і відкатати під пресом, після чого, її ретельно шліфують.

Гранітна штукатурка
Гранітна штукатурка

Частинки, які має barra.com.ua можуть застосовуватися в малому або великому вигляді. Перший варіант використовується для обробки внутрішніх приміщень, а другий – для фасаду. Фракційна складова гранул має дуже важливу роль, вона визначає витрату декоративної штукатурки, її ціну, а також товщину шару.

Структура гранітної штукатурки

У зв'язку з тим, що для виробництва гранітної штукатурки використовують природний камінь, вона має дуже стійкими якостями. Її шорстка поверхня дозволяє уникнути прямих пошкоджень механічного характеру. Декоративна штукатурка є фінішним етапом обробки стін, і не вимагає подальшої обробки у вигляді фарбування або лакування.

Дуже важливо розуміти, що ця декоративна суміш не може бути використана для вирівнювання окремих ділянок стін, для цих цілей застосовуються інші оздоблювальні компоненти. Гранітну штукатурку можна придбати у спеціалізованих магазинах у вигляді сухої суміші, запаковані в мішках або пластикових відерцях.

Гранітна штукатурка
Гранітну штукатурку можуть нанести на стіну тільки навчені працівники, які пройшли спеціальне навчання, де пояснюється технологічний процес.

Не скрізь можна використовувати декоративну штукатурку, тільки в тих приміщеннях, де обмежено простір. Це може бути передпокій, коридор або ванна кімната. В залі або спальні нею можна виділити окремі елементи декору, такі як арки або ніші.